/ex-yu/

bazirani Tramp edicija

Attached: 1588007780264.png (826x797, 529.77K)

Other urls found in this thread:

cnet.com/forums/discussions/cursor-moving-on-its-own-not-sure-how-to-fix/
youtube.com/watch?v=u0iuaxvkXv4
twitter.com/SFWRedditGifs

ma ne haha nisam ja bezuspesna beskichmena pichkica haha to ovi smrdi balkanski turci nekulturni me sputavaju u zivotu

uzasno izdanje

ovaj put si napisao ime konca pravilno
bravo dvocifrenko
+1 IQ poen za tebe

ko je linkao ovaj konac na /r/croatia pa imamo ovoliki priliv kancerogenih novopedercina plebitorskih?

pravi srpski konjusar, stvarno si sojko

ma ne kuzis ti tu kulturu u skandinaviji buraz moj

Attached: mentalci.png (727x488, 412.21K)

>Moj cilj u zivotu je da pobjegnem preko i perem im tanjire
>Oni su tako kultrurni pa sta sto su nas gadjali uranijumom i zovu nas niggerima to je civilizacija bre

htio bih vidjeti sve simpatije koje sam imao na BLACKED.COM

dal je realno da ovi klosari ovoliko guzobolisu sto je zapad uspesniji i bolji lolara
kako volim da ih gledam kako kmece jer neko hoce da promeni zivot na bolje dok oni trunu i uzimaju pare od keve koja ima penziju 17 000 dinara hahahahaha

Ook te nikad neće pozvat u sobu da joj ližeš pičku nakon kaj je Tyrone svršio u nju

Glavni problem sa svakim tvojim postom je da sereš drugima što nisu otišli u razvijene zapadne države, dok drkaš kurac u Srbiji. Koji kurac ti ne odeš, umjesto da se tu praviš pametan i sereš govna u prazno? Daj odjebi više s tom retorikom i postani Tanjurkov cimer ili jednostavno zaveži.

t.

axaxaxa
samo Ameri mogu biti toliko glupi
Tramp dobija izbore garamtovano, evo i korona ispade biooružje protiv naše rase

ma idem ti ja preko ne mogu vise ovde ali necu danas sutra cu ma prekosutra cu to mene ovi cigani ma ne daju mi da odem

Attached: 1577226874104.jpg (258x245, 12.45K)

može iskreno mišljenje o crnim anđelima ?
al najiskrenije

Attached: 1588062215256.webm (640x800, 772.83K)

>Vidi mene, govorim ljudima na internetu da se ubiju. Baš sam uspio u životu.

Attached: Screenshot_2020-05-01-15-28-59.png (1079x853, 386.29K)

Brt da nije ovolko naduvana i bez tetovaže bila bi sasvim oke
Ovako ispada meme da su čamuge jedini tolko zatucani

Svaka zena bila crna zuta bijela ili hercegovka kad se okrene naopacke bude ista

Nrv jebo bi

Kako lepo vreme

Attached: futn.png (837x920, 683.56K)

jebote kolike su

Attached: 1588339560623.webm (540x960, 1.49M)

sto ste imali za rucak eksju

Attached: 1588339813875.jpg (1200x2134, 342.37K)

Jelda? Takvo super proljetno vrijeme i moraš bit doma zbog usrane korone.

ne moras bit doma

Pošto murija i dalje redovito patrolira gradom, sumnjam da mogu bezbrižno bit vani s društvom.

Naiskrenije nije mi jasno to toliko okidanje na dupeta, pogotovo sobzirom da nisu proporcionalna na tjelo, mimo toga nemaju nikakvih prednosti naspram drugih, a ktome nerjetko su u faci ko majmuni, a ti sad cheripikaj misice i modelke kolko ti drago, usput te su uglavnom mixed

>Pošto murija i dalje redovito patrolira gradom, sumnjam da mogu bezbrižno bit vani s društvom.

Attached: 6b1.jpg (680x689, 44.44K)

fala bogu kaj sem prigorec

Ima li policijski čas kod vas u HR? Kod nas Diktator odredio 24h zabrane za danas

nema

Mislim da nema policijskog sata jer ljudi mogu šetat, ali svugdje po gradu imaš letke na kojima piše da se ne smiješ zadržavati na javnim mjestima, još k tome su zatvorili dosta objekata, igrališta i terena.

doslovno vristi na reddit

Brate Milanović izgleda baziran za razliku od one NATO smrdle Kitarovićke

razmisljam da odem nekam van al mi je placa sada 10k

isti kurac, drugo pakovanje

po cemu to? jesi me slucajno citiro?

I kod nas još uvek zamandaljeni tereni i igrališta, u ponedeljak otvaraju teretane i kafiće
Škole i faksovi još uvek na daljinskoj nastavi preko TV i interneta, koliko vidim i kod vas isto

Ne, ali mi se čini razumnijim od Vučića koji evo već mesec dana drži 24h zabranu kretanja preko vikenda i zabranu 17-5 svakog dana
Evo tek ove nedelje skratiše od 18 do 5 i važi normalan p. čas za vikend umesto 24h

ovo lmoara neironicno se boji murije

aj se vratite na redit pa tamo pricajte

Da, ali će za klince od 1.- 4. uskoro otvoriti natrag školu koliko se pričalo, sad kad točno, nisam siguran. Jebeno hoću na igralište haklat, ubija me ovo jer se uvijek radujem proljeću zbog toga i onda se ovo sve dogodilo i planovi otišli u kurac. Ali moglo je bit gore, pa je barem to ok? Jebeš ako znam.

boze sacuvaj ko sve dolazi ovdje

Zivim u Njemackoj sa cimericom koja voli 'tamne' momke. Muva se stalno sa crncima i Arapima. Sa kojim god da je crnim tipom bila, kaze da je primjetila da uopce ne paze. Znaci prvi puta spavaju, on ne ide u rikverc. To je njima valjda taj fazon da sire svoje sjeme, posebno na bjelkine. I ona kaze da ostane trudna isla bi pobacit. Ja kazem da se stiti, ili da prestane se "druziti"sa njima. Mater da joj zna, sta joj kcer radi...uf .ne zelim ni pomisliti. Naravno da bi prstale osude da se pojavi.. ...kuci sa crnim djetetom. Jer takva smo sredina. Meni su takva djeca predivna. Samo najzalosnije je da rijetko koji od njih kada naprave dijete, ostane sa tom zenom. 90% mozda i vise , su samohrane majke. Kolegica sa posla, Rumunka. Issto ima sa crncem djecu.Jednom je bila sa curicama kod svojih, a starija ima 7 godina. Njeni ne prihvacaju. Jedino sto je ona stvarno dobra mama, i briga ju sta drugi kazu.

To ti je vjerojatno dečko koji baca sojare.

Muka mi od ovog sojkavca odoh ja odspavat malo valjda ga nece bit kad se vratim

klanje kurvi kada?

>cheripikaj misice i modelke
u tome je poanta mamlaze, zakaj bi itko postao gaborke poput tvoje stare i ostale ispodprosječne kamenjarke kad ovako možemo uživati u crnim i karameliziranim božicama

Attached: 1585992700722.jpg (1080x1253, 213.56K)

prijatelj je nabacio ideju da idemo raditi svoj Zig Forums klon. Ja naravno bio zainteresiran jer fala bogu da cu neki kurac radit sa strane. Sto je vise poceo iznositi svoje ideje i misli ispalo je da on prakticki zeli neki reddit klon koji je potpuno orijentiran na Twitch okruzenje. Gadi mi sad cijela ta ideja sada ali on jos uvijek misli kako sam ja skroz zainteresiran i voljan na tome radit i da smo prakticki krenuli, moram zmislit nekaj da ovo okoncam

svaka crnkinja koju sam vidio u nas je 8/10-10/10
al da ove na zapadu su vecinom gabori

Ako mu je poanta zaradit, to i nije tako loša zamisao.

Anegdote ne znače ništa.

ca imas problema a

>Anegdote ne znače ništa.

Attached: 847169841228430465.jpg (367x500, 26.28K)

>Anegdote ne znače ništa

Attached: Reddit_Armie.jpg (600x600, 34.23K)

jebiga, zaspao sam

isuse kriste kako los konac

koprivnica

Attached: 1585146438426.jpg (1080x1350, 312.33K)

kako se braniti od hakera? da samo ne idem na debilne stranice?

Uhmm ozenio bih je

Kak je zgodan kaj haha

jel moguce da imam virus ili tako nesto a onaj program mi govori da je sve u redu

upravo je iz mene izasao dalmatinski virus, bio je tezak oko pola kile, ostavio je tragove borbe na wc skoljci

nije losa, samo da je dlakava

maloprije mi mis sam od sebe isao na ekranu

Windows ti nije siguran, čak ni s top zaštitom. Razmisli o open source OS-u.

Svaki put kad vidim ježeve uljepšan mi je dan, baš su slatki.

ne znam kaj to znaci

Cura i dečko jedne zime otišli svako sa svojim autom na sljeme, nakon sat vremena, dečko je otišao prvi svojim autom, a cura ga je trebala odmah slijediti no zvala ju je mama i krenula je 5 minuta kasnije. Nakon što je krenula, za njom je jurio bijeli kombi te je u strahu, dala gas i krenula još brže vozit. Kombi nije stajao te je upalio duga svijetla i manijakalno trubio. U nedostatku bolje ideje, cura je stala kod prve kuće gdje je vidjela upaljena svjetla i počela trubiti i vrištati. Svi ukućani su izašli vidjet šta se dešava, a kombi je parkirao odmah iza nje. Čovjek koji je izašao iz kombija rekao joj je : "Trebali se stati, cijelo vrijeme vozim iza vas jer vam je netko ušao na stražnje sjedalo dok ste vi pričali na mobitel", na što se ona okrenula prema autu i vidjela da su stražnja vrata otvorena.

Linux izvedenice poput Ubunta.

znaci install gentoo

dojdi da vidimo tebe

vidi

>kak
>zakaj
>kaaaaaj
>odi na redit
>jebeni dalmosi

Attached: k0IGUXxg.jpg (728x678, 50.44K)

Kad koristiš sustave bazirane na Linuxu puno je teže i gotovo nemoguće da ti hackeri dođu do exe komande i da ti mogu radit sranja s računalom. Daleko sigurnija opcija ako brineš za svoju sigurnost.

pravi crvoredditorski sati

ovaj crvoje sto kaci ove slike...
ovo je bruka care majke mi

Reddit mi je u glavi i ne plaća stanarinu.

ovo ali bukvalno

ne znam nisam programer sve mi to cudnp zvuci samo zelim bit siguran da mi se mis ne pocne micat sam od sebe na laptopu

>Reddit mi je u glavi
to si dobro rekao

hakovan si brate preko kamere su ti usli u sustav i sad ce da ti sve kartice preko ebaya opeglaju gotovo je vec

Ne trebaš bit programer da razumiješ osnove. Ali ne trebaš mijenjati Operativni Sustav radi toga, pročitaj komentare ovdje i vidi što te muči.
cnet.com/forums/discussions/cursor-moving-on-its-own-not-sure-how-to-fix/

@122479872
serem ti govna mami u usta picko

vi ovde samo serete klosari jedni dok alban uveliko sprema albanOS i iAlban

valjda je virus
kako da ga se rijesim

ja koristim arch btw

OpenSuse za mene.

albanOS rolling ili stable?

fur die gang
fur die gang

Pa iskreno neznam zašto ili nebi, evo smo na internetu, par klikova nas djeli od contenta bilokakve vrste, nema bitnog ograničenja u količini i raznolikosti vizuelnog sadržaja do kojeg bi mogli doči, neznam zašto netko bi ili nebi posto crkinje, ili konjske vagine ili snimke pazuha, sve mi se to nekako čini podjednako redundantno

jebem vam mater hakersku zasto zo ljudi rade uopce

ovo
Javaskriptach, ljubitelj tvrdog diska iz University of Donja Gorica

Attached: 1586123141858.png (801x814, 163.72K)

Izbrisi system32

Jer je zabavno gledat ljude poput tebe kako pizde oko toga, što drugo?

suti

crvati regulisite ove vase reditore

Jer je zabavno gledat ljude poput tebe kako pizde oko toga, što drugo?

4/5 devojaka me odbije pre nego sto im se obratim
znaci ozenicu neku kosooku narkomanku ili crnkinju sa sidom napravicu im 9 jugovica da seju genocidno seme na ove smrdljive zene, treba da nas nema, da nestanemo smrdi odvratni

Jel ovo loš larp? Molim te reci da je loš larp.

druga stvar ne mogu vise ocima gledati ove srbijanke zdepaste sto dolaze u beograd da studiraju i onda se prokurvaju i sa 30 se udaju za nekog programera i ostanu u beogradu, mrs dodjoskinje treba zabraniti provinciji da se skoluje ovde

iskrena je mrznja iz dubine duse

previse vi razmisljate

Attached: yuhatin.jpg (480x270, 91.07K)

Gledam i ne vjerujem, dbi.

to ti je srpski Eliot rođers

ma boli me kurac laptop je od gf

treca stvar sve sto me hoce, hoce me jer su ocajne i gojazne jer ih niko nece, kako da zivim sa tim da privlacim iskljucivo taj tip, ne zelim vise da umacem u takve i posle da me prijatelji i porodica zajebavaju kako ne mogu smuvati iole pristojnu ribu, normalnu

Znači, oplakah. Hvala.

cetvrta stvar, kako jebene amerikanke mogu zbog ljubavi da dodju na selo da zive u smrdiji, svesne da ce im decko/muz zaradjivati 5-10 puta manje para nego sto bi neki norman kod njih, kako ni jedna nasa ne zeli ici na selo zbog cega???????? a ove ludace su spremne zbog ljubavi da dodju u zemlju treceg sveta ALO NE RAZUMEM BRE

brate jednostavno smrdis na nejebicu i to je to.
plati dobru kurvu da nabacis taj miris picke na sebi.

samo moram nekako izlarpat da gf ne pomisli da sam ja kriv

>plati kurvu
Ne, to je patetično i znak poraza. Ono što treba je reprogramirat se pošto je u glavi bolestan.

vidi ovo retarde kurve bih zadavio golim rukama, kako je to dozvoljeno da postoji? pohapsiti te bludnice i sve smrde koji idu kod njih

kad vi smirite vase incele

ti si debil

zamisli imas neke moralne vrijednosti

ti si ljuti devac niko ne zeli s takvim brt

I tako se obje strane našle u vječnom patu.

>on nije ljuti djevac

Attached: 1587227920976.jpg (612x676, 43.75K)

aj odjebi

>treca stvar sve sto me hoce, hoce me jer su ocajne i gojazne jer ih niko nece
sta tom fali, daj meni koju

E neću, šta'š sad?

ok jebacu nitaro, bitno je da si ti presao zivot, da si srecan i ozenjen sa decom, da zaradjujes normalne pare da nisi rogonja i da su svi ostali devci nesrecni jer imaju kriticno misljenje prema ocigledno rdjavom drustvu

>K-KURVE
>kriticno misljenje prema ocigledno rdjavom drustvu
Biraj jedno i samo jedno, ljubičice.

koji fetis imate? potkrijepite slikom ako mozete

fali jer svaki put udjem u takve veze znam da one nikud ne vode jer takve veruj mi nisu za zeniti, ja mozda imam autizam ali takve niti mogu biti majke niti mogu biti zene, jednostavno zive za tvoj kompliment jer ih niko ne gleda - trosenje mog vremena, zivot mi prolazi bez svrhe

Zašto, radi se kategorizacija /ex-yu/ fetiša za istraživanje incela na prostoru bivše Juge?

doslovno moja bivsa
jako tuzno

Petition to get Russian janny fired

jel mozes jednom napisat nesto neretardirano?

Naravno, hoću li? To je pitanje.

nisu zene krive, krivi su muskarci sto dopustaju takav nemoral, da ne postoji potraznja za kurvama one ne bi postojale
nego nece olos da jebe svoju zenu vise, tom treba jaja odseci

Tko su točno ti muškarci, možeš li prstom uprijeti i nabrojati ih ili će vječno ostati misterij?

daj ubi se vise koji kurac

Samo mi prestani odgovarati, trantičice.

izokidani devci i veciti emigranti danas lol

jebiga moralna si nakaza

eksju, ocijenite me od 1 do 10

Attached: 1588345833872.jpg (2316x2219, 298.95K)

moze biti bilo koji, treba pratiti kurve kad se nalaze sa njima i da se odmah hapse uz kastriranje, resili bi problem za par dana ali mora se par muda zrtvovati, ko hoce kurvu pravac nemacka/holandija nasim to ne mozemo dozvoliti, jer se stvaraju ovakvi demoni

A da možda nisu samo tvoja izmišljotina kako bi opravdao štošta oko svog neuspjelog života?

sta sam ja uradio da zasluzim takve? zivim casno svoj zivot, prosecan izgled, kola, stan, obrazovanje, posao, drustvo. ko da ne postojim

vidi ovo jedini neuspeh mi je sto nemam svoje gnezdo

razmisljo sam da drkam ali ne drka mi se uopce

de ste gejmeri

Attached: 1588346709308.jpg (599x659, 29.01K)

>ko da ne postojim
Ne djeluje mi tako kad pišeš takve stvari.

ti si ljut jer i dalje gajis nadu u ovaj svet. mislis da postoji svetlo na kraju tunela. imam lose vesti za tebe anone mi smo svi odavno u paklu i bice sve gore i gore.

Attached: 1523618936995.jpg (605x605, 74.02K)

lijep je pakao barem je toplo

Samoispunjavajuće proročanstvo.

I tam je ekipa, jel.

ne ekipa je kod tvoje mame ili bolje receno u tvojoj mami

nmg se koupovati sa tim

volis da putujes? jebem ti majku ratardiranu normansku svi vole putovati samo sto 90% nas ne moze priustiti odmor od 10 dana dalje od halkidikija

Fakat si me spržil s desetom "TVOJA MAMA" forom, kak ti to uspjeva?

radio elmag izvorne i starogradske

:)
youtube.com/watch?v=u0iuaxvkXv4

Hvala ti Djocko!

da li si probao da se napijes i saljes slike kurca ribama na badu?

ovo i mene zanima

Slusa se lo fi mix i pravi kafa
Mada jaci mi je komfi kad ustanem u 6 ujutru pa chillam tako uz kaficu i muzikicu

jel ima uopste nekih kurvi a da nisu ciganke?