/ex-yu/

samo jako izdanje

Attached: 1589898570144[1].jpg (1080x1350, 174.4K)

Other urls found in this thread:

erome.com/a/JXm5SGb8
youtube.com/watch?v=TI0Ib5w5zNY
twitter.com/SFWRedditVideos

gdje ste pederi

jebene novopedercine raspale kako vas sve mrzim jedite mi govno

Nisu to osecaji koliko nedostatak osecaja... Proguta te nistavilo, telo te napada, podsvest, nervi narocito... ne znas uzrok.... ocajavas.... zavrsis na podu sa grcevima totalno malaksao prestravljen zbunjen, u sred obicnog filma moze da te spuca... ja sam ih toliko imao da sam dobio pre god dana nesto nalik nervnom slomu... okretala mi se cela kuca i bacio sam se na pod, osetio da se gasi um, nestale su misli u tom trenu, vece je bilo... telo jedva osecao noge me pekle i ruke... lego da spavam.. probudio se znajuci da kazem ko sam ja i ljudi oko mene ali nisam imao ni jedno secanje sem ako neko ne pita pa odgovorim po nekom kao mehanizmu... prosto kao mentalna smrt.. ucio iznova orijentaciju u prostoru i vremenu... i dalje ucim da razmisljam recimo dok idem ulicom... ima dana kada je bolje stanje a to su dani kad nisam mnogo kuci vec cirkulise krv i krecem se i pijem manje doze Rivotrila.... a ima dana kad sam u kuci predugo i krenem da gubim dodir sa realnoscu i mnogo losije budem i fizicki i sa vidom a o pistanju da ne pricam... ja tvrdim da 50% igra ulogu protok krvi... Magicni tj. Skad treba da pregleda prsljenove pre svega vratne i stitnu zlezdu.. doduse ja vidim dosta lose ako nije bas jako osvetljenje i to isto utice na psihu.. evo videcete da kad operise oci i sve prodje po planu da ce biti izlecen preko noci... naravno ako ne bude samo gledao u ekran i izlezavao se... to je mene unistilo (zamalo)

jebi se

shimmi shimmi je shimmi je shimmi ja
drank swalalalala swalalala

>ugh rasista sam i mrzim te jer tvoja koža je drukčije boje

Attached: 1590209912628.jpg (480x480, 37.69K)

mrzis belce?

I want to lick her hairy pits.

pije se kafica krchkaju se govna

kofica i tost

pocela je da mi smeta kafica, povraca mi se svaki put kad je popijem

keksic i kafica ovde dbi

ko je tu samnom svaki dan svaku noc
ko je tu samnom ko mi daje tu moc
dragi janny, kako da objasnim ti to
da eksju dat od djocka i fiksona ne moze nam biti zlo

shone je hteo neda mu mama..

i sta ce sada otiso da spama

kada eksju ima ne mora da spava

idem van danas, pozz luzeri

erome.com/a/JXm5SGb8

za moju braću kjumere

nedrk dan prvi

evo me na vikendici s prijateljima sjedim sam i drkam na 4channelu

>s prijateljima
>sjedim sam
kako je to moguce

budi kod roštilja i konstantno prigovaraj kako grill majstor ne zna kaj radi, da bi ti drugačije

ciao luzeri danas idem van sa 4 prijatelja i onda kasnije sa frendicama, dodjem ovdje lurkat i smijat se sto sam ikada bio kao i vi plak

pozz novopedercine

>frendicama
muško ženska prijateljstva ne postoje osim ako si ružan

pa to, drugarice su ribe koje ne bi da jebes

>ružan
Simp*

>frendice su trebe koje ti ne daju da jebeš, ali te zato gnjave s pričama o frajerima koji ih jebu
ispravljeno za tebe

>ja sam kakcina
pa dobro nismo svi

znas kako znam da si virgin?

ali doslovno jesi ako imaš frendicu

jutro
youtube.com/watch?v=TI0Ib5w5zNY

t. nikada nije pricao sa normalnim zenskim rodom

znas da mogu postojati i zene sa kojima sa slazes ali ti nisu napete jelda?