/mämmi/

illan setit painos
postatkaa settejä

Attached: IMG_20200905_145603876.jpg (1666x937, 183.94K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=C0nX_iEqpwM
youtube.com/watch?v=hEFyQt-9ZFk
twitter.com/NSFWRedditGif

Settipainos – saletisti hyvä painos.

youtube.com/watch?v=C0nX_iEqpwM
kuumaa lepakkoseksiä

saispa jo seitiä ja perunaa, ei nyt malttaisi odottaa.

Postasin jo edelliseen lankaan.

munaa poskeen!

Attached: 1595846839278s.jpg (250x229, 4.7K)

pelottaa jo huomiunen krapula. 0,5litraa mennyt jo tuosta vodka pullosta alas. kävin kans hakemassa 12 packin kaljaa kun pelotti että loppuu kesken

kello on vasta seitsemän. pystyt aika hyvillä keinoin vielä ennaltaehkäisemään sitä esim. juomalla vettä vitusti ja ottamalla vitamiineja, sekä särkylääke ennen kun menet nukkumaan.

hunaja paahto cashew on aah uuh niin nams maiskis

O-oho

Runkkaan kyllä transuille mutta ei tekisi missään mielessä panna yhtä paskaiseen persereikään.

hiplaileeko ja vertaileeko tytöt toistensa t*ssejä?

Näin unta, jossa olin jostain syystä osallistumassa valtiolliseen pyörrytyskokoukseen, jossa testattiin satama-alueella jollain pihakeinulla G-voimien aiheuttamaa pyörrytystä. Jouduin odottamaan vuoroani monta tuntia ja kun vuoroni tultua testaajat lähtikin johonkin tauolle, lähdin kotia kohti. Matkallani eksyin jotenkin Venäjälle ainoastaan vaatteet, pari kolikkoa ja AK-74M omaisuutena. Piilotin rynkyn puskaan ja kävin kaupasta ostamassa ison muovipussin ja suklaapatukan, että sain syötävää ja aseen piilotettua, mutta jotkut humalaiset bydlot alko ahdistelemaan ja lähdin pakoon, tapeltiin joillain metallitangoilla jonkun aikaa, kunnes pääsin aseen luokse ja ammuin sen. Sitten juoksin pakoon läpi yön, piiloilin poliisilta, sain jostain takin, jonka käärin rynkyn ympärille ja sitten tunkeuduttuani kirkkoon löysin kännykän, jonka GPS:llä näin olevani jossain Monchegorskin paikkeilla.
Kiitos mielenkiinnostanne.

Attached: 1589093211458.jpg (1600x1067, 331.32K)

Ajatteliko nyymit hommata lapsia?

setteilin liikaa ja nyt on huono olo
melkein voisi työntää sormet kurkkuun

ite söin 2,38€ maksaneen irtokarkkipussin ja suklaapatukan ja harmitti kun ei tullut tarpeeksi huonoa oloa

Ei, kun paskat geenit ja en pystyisi niitä rakastamaan.

Attached: 1583902037457.gif (768x256, 692.79K)

Hampaat ei kiitä

miten valmistat seitin että tulee hyvää?

vaikea niitä on yksin hommata

Attached: 1570821576256.png (750x750, 245.78K)

paska tarina ei ole loppuhuipennusta

bulimia ei kannata

Miksi nukut päivällä? ps. mee pelaamaan jotain stalker modia

onko nyymit kaateneet jo c'thunin?

Ei, kun naapuri herätti.

Attached: 1568884369081.jpg (620x415, 57K)

paistan rapsakaksi pannulla. lisään suolaa, sitruunapippuria, hiukan mustapippuria ja kun on lautasella niin puristan sitruunaa päälle. joskus aikoinaan silppusin korianteria ja persiljaa päälle, mutta se on vähän hifistelyä.

youtube.com/watch?v=hEFyQt-9ZFk

Vaanijat on jo pelattu.

Attached: 1570235645796.jpg (1600x365, 166.17K)

korkkasin kaljan ihan vaan tylsyyteen

ootko joku uniamatööri kun et osaa hallita omia unia loppumaan nopeammin

hiplaileeko ja vertaileeko pojat toistensa p*niksiä?

ei koskaan tarkoituksella kateltu toisten siittimiä, mutta runkattiin ryhmässä kyllä heteropornolle. ei siinä mitään homoa ollut

ei kun pienoismalleja

Joo. Luovuin selkounistakin vuosikausia sitten.

paras ehkäisy on proteiini pitoisen ruoan syönti ennen sammumista esim kanan munaset on hyvä
tästähän oli äsken se suomalainen tutkimus mistä ne selvitti että se joku aminohappo mitä noista löytyy on se joka ehkäsee rapulaa

Tekee mieli pelata dotkaa...