Første misfoldsutgave
Forri
Første misfoldsutgave
Forri
For verpesjuke søtnoser
Erna (((Solberg)))
Eg må drite
Diversity of gender? Diversity of ideology? Diversity of ethnicy?
kjønnsmangfold, ideologimangfold, rasemangfold?
>kjønnsmangfold
Bra.
>ideologimangfold
DÅRLIG!!!
>rasemangfold
Det viktigste.
t. SV
Jeg er klein, og har halsbrann.
Spør meg noe om programmering.
Hvordan ville du ha programmert personaliserte sexroboter til tråden?
Ville vært ganske enkelt egentlig, de trenger jo ikke noen bevegelsesmotorer fordi de skal sitte i rullestol. De trenger ikke snakke, fordi de skal være sånne blyge asiater-jenter. Og de trenger bare å prompe og tisse, så er bare å ha en løkke med litt tilfeldig forsinkelser og som tilfeldig kjører rutinen for å prompe eller å tisse.
skulle ønske jeg hadde plass til slikt utstyr hjemme
er vulkan bedre enn dx12
På hvilket universitet finner man de mest autistiske programmeringsstudentene
>er vulkan bedre enn dx12
Vet ikke, men DX12 er kreft så ville vel i utgangspunktet tro det. Dessverre tror jeg det er ganske dødt i popularitet da, var litt hype i starten.
De var ganske autistiske på universitetet i Oslo, men de mest autistiske realfagsstudentene generelt må nok være på NTNU. De er sånne slitsomme autister som tror at de har sosiale antenner når de virkelig ikke har det, og fordi de blir fortalt på skolen at sivilingeniører er det nye herrefolket, så brauter de seg rundt med falsk selvtillit i tillegg.
Har dere noen anbefalinger til matretter jeg kan lage?
Pitabrød med strimlet kjøtt, hvitløk og paprika.
first price tortillachips
Barnepornografi er ulovlig, anonsen.
Hun er voksen, konstabel
Hevnporno er også ulovlig.
morn g-gutta
Jeg ville ha slått en spiker akkurat i kanten på den hvite lappen som henger fast i BH-en hennes, da hadde kroppen hennes blitt enda slankere og finere.
Hvilken spiker da?
Det var faen meg på tide at du sto opp!
Rustfri tretomsspiker tenker jeg er best.
Hvalbiff med soppstuing
Jeg har mange ganger kost meg med roastbiff med soppstuing, hvis du skjønner hva jeg mener
Selv skal jeg ha laks (krydret med litt salt, røkt paprika og en klype brunsukker) med spinat, ris og brokkoli til, så det kan jeg varmt anbefale.
>nassene er i tråden igjen ser jeg.