Du arg?
Sverigetråden - Trollade upplagan
Other urls found in this thread:
youtube.com
sv.wikipedia.org
en.wikipedia.org
youtu.be
twitter.com
twitter.com
youtube.com
twitter.com
I den här tråden uppför vi oss.
1a för mukbang
youtube.com
Ja. Är arg på kvinnor.
>Är du allvarlig? Det har redan resulterat i 4-5 antibody resistanta strängar som cirkulerar, för att inte tala om hur det muterar för att blockera vårat immun försvar och dylikt.
Belgien, Siberia, Norge och en drös andra ställen har bokstavligt talat fått otroligt unika strängar redan som dessutom kan rekombinera med sig själv och väljer ut de mest effektiva mutationerna på något sätt.
Virust brukar inte gain of function med sig själv, vettu? Men det här gör det och det brukar inte gå så fort att få så exklusiva strängar som det här viruset fått.
Men visst, det är "naturligt" och muterar "inte alls" på ett rätt så galet sätt.
Hmmm
snabb nedspring på fbanon? står det för flashback eller facebook?
NU DAMPAR VI UR
LÅT MIG HÖRA ERA VRÅÅÅL
jävla fittor som budar men en halv sekund kvar på tradera
Vitt barn i magen?
nä
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMB
det måste väl förlängas då eller?
fy fan vilken grinolle
hihi du arg?
Nej mamma jag vill inte torka röven
vad skulle du köpa?
grejen med mukbang var ju att man ville se folk svulla ohyggliga mängder, nu är det bara ''titta när jag äter tihi''
>ja vi går på studentfester och sprider smittan, hur visste du?
'hapa, och förmodligen
näpp
ball kniv
Nä, rätt nöjd, fått i mig lite mat så energin kommit tillbaka. Tänkte ta mig ett bad sen.
är det ett till svartpiller så orkar jag inte
...
Den där bruden har mörkare röst än mig för fan
sv.wikipedia.org
>Sprengtporten
hmm... att spränga portar är alltså ursvenskt.
fick mej värkliggen att tengcka
>hapa
>Precis, och det här isolerades första gången 2 månader efter det var perfekt för människor.
Vi har gjort oerhörda framsteg inom bioteknik på 37 år. Samt att datorer är bättre vilket underlättar analyser. Samt att det internationella samarbetet är bättre.
>Precis, så vi pratar om årtioenden för HIV att bli vad det är idag och bli smittsamt. Det här viruset behövde inte anpassa sig ett dugg, det var redan perfekt anpassat för oss från början.
Det *verkar* som om det var perfekt. Ett virus som kan smitta via andning kan mutera snabbare än ett som sprids betydligt långsammare via BÖG ANAL SEX.
>Sa jag det? Nej, men det här viruset är fortfarande inte naturligt då det inte finns någon evolutionär väg det kunde blivit vad det här.
Se ovan.
>Än en gång, gå och läs på om Ecohealth och see hur mycket skit dom just nu har angående deras papper om hur "naturligt" viruset var.
Det är ju en wikipediaartikel:
en.wikipedia.org
>Exakt, och det har aldrig hänt med coronavirus förut, finns inget annat coronavirus som matchar 100%
Vilket innebär att alla andra utom just SARS-CoV-2 är hanrejer.
>>För att försöka landa dig lite. Tänk dig en jättestor secondhandaffär med stor omsättning på varorna. Du besöker den regelbundet för att se om det finns en rosa tekopp för vänsterhänta. Förr eller senare kommer du att hitta en sådan. Men det betyder inte att man konspirerade för att du skulle ha den koppen.
>Tänk om du lämnade in en rosa tekopp med ditt namn på den sen hittar en rosa tekopp med ditt namn på den?
"Vinner" genom att ändra på premisserna för mitt resonemang istf att ifrågsätta dem direkt.
Aa smart.
>För viruset var inte bara matchande, det var som en nyckel i ett lås.
>See slutet av detta brev också och håll käft sen.
Min kuk passar din röv också. Men jag tänker inte ha sex med kryptokreationister.
man blir vad man äter
Jag försöker lära mig svenska för ja.
Hur mår jag?
Har du några råd?
grindrböghorslynan ska bada med daddy :3!
>killen du ligger med har bjudit hem en annan tjej för trekant utan att berätta det får dig
>du går med på det
Absoluta staden av horan till höger. Tvi!
Hur kan någon faktiskt runka till det här?
lär dig ett vettigt språk istället eller har du tänkt flytta hit?
jag
Man har förstört sin hjärna med för mycket anime sedan barnsben
tycker synd om sv ho på mitt lagerkneg. man bara vet att de inte kan få sv ho service jobb nu under dessa tider så de måste lagerknega med WT och babbar och man ser hur dem hatar det. slöseri med så vackra tjejer som går på ett lager och knegar när de ska stå i en kassa och vara söta och le mot kunder
belle delfins framgång beror på att hon ser ut som en 13-15-åring, bevisa mig fel.
mm smakligt
ät upp
Biancus, försök inte, alla vet stormbögar är hanrejbrevare t.ex. Ditt rövsprängda spam om annat och hur det faktiskt är vänstern (och transorna som bor hyresfritt i din skalle) som ligger bakom allt kommer inte ändra på det.
Hur du mår kan bara du svara på.
Råd? Lyssna inte på judar, lyft och meditera.
hatar det? jobbat flera år i fabriker och sv ho verkar älska uppmärksamheten de får av fabriksconnys
>dem hatar det
Vad är ens ett lagerkneg? Vad gör man hela dagarna?
Missfoster
oskuld med noll koll
chad som vet
fläskrumpa
>vibrator i födelsedagspresent
har sv ho ingen skam?
haha trucken går brumbrum gafflar tar ner tung låda
jävlar vad baserade zoomisarna i kommentarerna är när de försvarar sin rätt att festa för att nån hemmasittande oskuld sjuder att de var ute under en pandemi
Jag lär mig av nöjet att lära mig ett annat språk, inte av dess användbarhet.
Jag tänker inte flytta, bara besöka en dag med min fästmö. Och vem vet, jag kanske inte pratar med dig på svenska och inte på engelska.
Can you understand it?
samma sjudande horungar
Detta är psykfallet som använder proxy
Har ni folkdräkt?
vilket språk ska du tala då?
HANS NAMN VAR
kan gott dra mig en runk till en Elizabeth från bioshock som blir påsatt av hundar, men Belle Dephine, nä, det är för mycket på något sätt
men det är ju fysiskt ansträngande. sv ho vill sitta på ett mysigt kontor och mysa med en latte i handen
Nej jag lajvar inte
Proxy ifrån, ja ni vet vem.
Helt okej ganska bra faktiskt.
twitter.com
Varför skryter femoider om sånt här?
Isn't "hur mår jag" "how am I doing" (writing in sweadish)?
>påsatt av hundar